PIELĘGNACJA DŁONI

Czy wiesz, że dłonie są Twoją wizytówką? Zaniedbane i zniszczone, mogą negatywnie wpływać na postrzeganie Ciebie przez osoby z otoczenia, dlatego warto zdać się na nasze umiejętności i doświadczenie. Oferujemy szeroki wybór zabiegów dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą poprawić kondycję delikatnej skóry oraz wygląd paznokci. 

Odsłoń nienaganne paznokcie 

Ważna jest nie tylko zdrowa skóra dłoni, ale również nienaganne paznokcie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz w trosce o ich doskonałe samopoczucie i pewność siebie, wykonujemy profesjonalny manicure. Nasza oferta pod tym względem jest niezwykle złożona, obejmując różne rodzaje, w tym manicure hybrydowy, manicure klasyczny, manicure SPA. Typ dobieramy pod kątem potrzeb paznokci, a także indywidualnych oczekiwań klienta. 

ZABIEGI NA DŁONIE:

 • MANICURE BIOLOGICZNY
 • MANICURE SPA
 • MANICURE KLASYCZNY
 • MANICURE FRENCH
 • ZABIEG PARAFINOWY


MANICURE BIOLOGICZNY 
Zabieg obejmuje pielęgnację dłoni i paznokci bez wykorzystywania ostrych narzędzi (wycinania skórek okołopaznokciowych).

MANICURE SPA
Relaksujący zabieg manicure na bazie aromateraupetycznych kosmetyków bogatych w witaminy oraz ekstrakty z roślin i owoców. Wzmacnia każdego rodzaju paznokcie oraz pielęgnuje zmęczone dłonie i skórki.


MANICURE KLASYCZNY
Zabieg z wykorzystaniem narzędzi to usunięcie skórki okołopaznokciowej, pielęgnacją płytki paznokciowej i skóry dłoni.

MANICURE FRENCH
Zabieg manicure klasyczny lub biologiczny z charakterystycznym malowaniem paznokci cielistym lakierem i śnieżnobiałą końcówką paznokcia.

MANICURE JAPOŃSKI P.SHINE 
Zabieg manicure odżywczy wzmacnia naturalne paznokcie, nadając im połysk różowej perły. P.Shine manicure nadaje naturalnym paznokciom blask, zasilając je w składniki naturalne m.in. witaminy A + E, keratynę, pyłek pszczeli, krzemionkę z morza japońskiego. P.Shine to metoda zalecana na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się. Efekt widoczny po pierwszym zabiegu.

ZABIEG PARAFINOWY
Zabieg termalną parafiną, wzbogaconą aktywnymi, naturalnymi esencjami roślinnymi o działaniu głęboko nawilżającym dający efekt gładkiej, miękkiej i odżywionej skóry.

PAZNOKCIE PROBLEMATYCZNE
W naszej profesji spotykamy się z pięknymi paznokciami, ale równie często z paznokciami problematycznymi, czyli takimi, które mniej lub bardziej odbiegają od normy, powodując skrępowanie ich właścicieli. Do tej grupy możemy zaliczyć paznokcie o niestandardowym kształcie, poobgryzane czy ze zniekształconą płytką. Naprawa i wyprowadzenie ich do prawidłowych kształtów to dla specjalisty ogromne wyzwanie. Przyczyn obgryzania paznokci jest wiele, ale z całą pewnością najczęstszą jest stres. Stylizacja takich paznokci jest możliwa, ale przysparza wiele trudności i wymaga cierpliwości przede wszystkim osoby, której to schorzenie dotyczy. Na ten problem najlepszym rozwiązaniem jest akryl lub żel, ponieważ nadają się do rekonstrukcji prawie każdej zniszczonej płytki paznokcia, niezależnie od jej kształtu, wielkości bądź stopnia uszkodzenia. Dzięki temu nowe paznokcie będą wyglądać naturalnie.

PRECYZJA I PROFESJONALIZM
W pielęgnacji i stylizacji paznokci profesjonalizm polega przede wszystkim na starannym, poprawnym i dobrze wykonanym manicure. Ważna jest precyzja położenia i wymodelowania materiału utwardzającego, lecz najbardziej istotnym czynnikiem jest profesjonalizm związany z higieną i bezpieczeństwem klienta. W naszym studio urody stosujemy wyłącznie narzędzia sterylizowane wg. standardów unijnych w nowoczesnym autoklawie. Narzędzia są dezynfekowane i sterylizowane na bieżąco. W codziennej pracy posługujemy się również sprzętem jednorazowym, zachowując wszystkie zasady bezpieczeństwa.

PEDICURE - PIELĘGNACJA STÓP

Zadbana skóra dłoni i stóp oraz wypielęgnowane i zdrowe paznokcie są wizytówką każdej gustownej kobiety i eleganckiego mężczyzny, dlatego wykonujemy kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne mające na celu wygładzenie i nawilżenie skóry, wzmocnienie i regenerację płytki paznokciowej, rozjaśnienie skóry dłoni oraz zmiękczenie i usunięcie zrogowaciałych skórek.


Zabiegi na stopy:

 • PEDICURE TRADYCYJNY-KLASYCZNY
 • PEDICURE SPA
 • PEDICURE FRENCH
 • MASAŻ STÓP
 • ZABIEG ODŻYWCZY, PARAFINOWY


Zabiegi pedicure wykonujemy najnowocześniejszym i bezinwazyjnym aparatem firmy XENOX, który zaopatrzony jest w sterylne i szybkoobrotowe, wymienne końcówki, co pozwala na bezpieczną i precyzyjną pracę. Dlatego usuwanie nadmiaru zrogowaciałego naskórka, odcisków, modzele i nagniotków jest szybkie i praktycznie bezbolesne. W razie potrzeby dokonujemy rekonstrukcji i naprawy zniszczonych paznokci. Na koniec wykonujemy peeling i masaż stóp. Zabieg kończymy maską odżywczą na stopy i malowaniem paznokci. Do pielęgnacji stóp używamy preparatów m.in. znanej, niemieckiej firmy GEWHOL i PEDISATION.


PEDICURE TRADYCYJNY-KLASYCZNY 
Zabieg z wykorzystaniem narzędzi, usunięciem skórki okołopaznokciowej oraz pielęgnacją płytki paznokciowej i skóry stóp.

PEDICURE BIOLOGICZNY 
Zabieg obejmuje pielęgnację stóp i paznokci bez wykorzystywania ostrych narzędzi (wycinania skórek okołopaznokciowych).

PEDICURE SPA
Relaksujący zabieg pedicure na bazie aromateraupetycznych kosmetyków bogatych w witaminy oraz ekstrakty z roślin i owoców. Wzmacnia każdego rodzaju paznokcie oraz pielęgnuje skórki. Wykonywany wykorzystaniem narzędzi.

PEDICURE FRENCH
Zabieg pedicure klasyczny lub biologiczny z charakterystycznym malowaniem paznokci cielistym lakierem i śnieżnobiałą końcówką paznokcia.

ZABIEG PARAFINOWY
Zabieg termalną parafiną, wzbogaconą aktywnymi, naturalnymi esencjami roślinnymi o działaniu głęboko nawilżającym, dającym efekt gładkiej, miękkiej i odżywionej skóry.

PAZNOKCIE PROBLEMATYCZNE
W naszej profesji spotykamy się z pięknymi paznokciami, ale równie często z paznokciami problematycznymi, czyli takimi, które mniej lub bardziej odbiegają od normy, powodując skrępowanie ich właścicieli. Do tej grupy możemy zaliczyć paznokcie o niestandardowym kształcie, ze zniekształconą płytką oraz wrastające. Naprawa i wyprowadzenie ich do prawidłowych kształtów to dla specjalisty ogromne wyzwanie. Stylizacja takich paznokci jest możliwa, ale przysparza wiele trudności i wymaga cierpliwości przede wszystkim osoby, której to schorzenie dotyczy. Na ten problem najlepszym rozwiązaniem jest akryl lub żel, ponieważ nadają się do rekonstrukcji prawie każdej zniszczonej płytki paznokcia, niezależnie od jej kształtu, wielkości bądź stopnia uszkodzenia. Dzięki temu nowe paznokcie będą wyglądać jak nowe i naturalne.

PRECYZJA I PROFESJONALIZM
W pielęgnacji i stylizacji paznokci profesjonalizm polega przede wszystkim na starannym, poprawnym i dobrze wykonanym pedicure. Ważna jest precyzja położenia i wymodelowania materiału utwardzającego, lecz najbardziej istotnym czynnikiem jest profesjonalizm związany z higieną i bezpieczeństwem klienta. W naszym studio urody stosujemy wyłącznie narzędzia sterylizowane wg. standardów unijnych w nowoczesnym autoklawie. Narzędzia są dezynfekowane i sterylizowane na bieżąco. W codziennej pracy posługujemy się również sprzętem jednorazowym, zachowując wszystkie zasady bezpieczeństwa. 

Linia pediSPA, dzięki wyrafinowanej kompozycji wszystkich wchodzący w jej skład preparatów jest kompleksowym systemem służącym pielęgnacji i odnowie stóp. Stosując system profesjonalnego pediSPA, na nowo odkryjesz piękno swoich stóp.

W skład zabiegu pediSPA wchodzą:

 • pielęgnacja płytki paznokciowej (skracanie piłowanie),
 • pielęgnacja pięt (usuwanie zrogowaciałego naskórka),
 • masaż i aromatyczny peeling stóp,
 • maska do stóp z olejkiem z pestek winogron,
 • kąpiel parafinowa,
 • malowanie płytki paznokciowej.


Regularne stosowanie kąpieli i zabiegów pediSPA gwarantuje szybką normalizację wydzielania potu, poprawia gładkość i elastyczność skóry oraz przynosi ukojenie i ulgę.

SHELLAC UV COLOR COAT

Nadeszła rewolucja – koniec z odpryskiwaniem i niedoskonałościami. Pożegnaj uczucie frustracji związanej z uszkodzeniami lakieru. Powitaj satysfakcję i zadowolenie z idealnie trwałego koloru.

SHELLAC UV COLOR COAT jest pierwszym na świecie produktem typu hybrid nail color. Nakładany cienką warstwą jak lakier, utwardzany w świetle UV, gwarantuje wysoki połysk, piękny kolor bez skazy, aż przez 14 dni, a zdejmowany w ciągu kilku minut.

CECHY: 

 • kolory są hipoalergiczne, nie zawierają formaldehydu, toluenu i DBP. 
 • kolor utrzymuje się na paznokciach 14 dni z wysokim połyskiem i około 10 minut usuwa się go bez moczenia, piłowania i drylowania.
 • formuła jest cienka i elastyczna jak lakier do paznokci, zapewniając mocną ochronę przed łuszczeniem i pozostawiając lustrzany połysk, nawet podczas rygorystycznego działania.
 • Shellac nie wywołuje alergii i nie zawiera formaldehydu, toluenu i DBP.


SHELLAC Hybrid Nail Color stanowi tak rewolucyjne odkrycie, ponieważ nakłada się go, jak lakier do paznokci ,pozostaje bez skazy lśniący i nasycony przez 14 dni, a usuwa się go w zaledwie 10 minut.