Chcesz wyeliminować niedoskonałości skóry w sposób bezpieczny i charakteryzujący się znikomą inwazyjnością? Poznaj możliwości mezoterapii – zabiegu, który przynosi doskonałe efekty w dość krótkim czasie.

Na czym polega mezoterapia?

mezoterapia Mokotów

Istotą mezoterapii jest zaaplikowanie bezpośrednio do skóry specjalnie przygotowanego koktajlu odżywczego. Jego skład dostosowany jest do konkretnego problemu – tak, aby zapewnić wysoką skuteczność kuracji.

Sposób aplikowania substancji aktywnych zależy od rodzaju zabiegu:

Składniki najczęściej wykorzystywane podczas mezoterapii

Mezoterapia jest zabiegiem, w którym wykorzystuje się wiele substancji aktywnych, które mają pomóc w walce z niedoskonałościami. Są to m.in.:

Mezoterapia – wskazania i przeciwwskazania do zabiegu

Mezoterapia jest zabiegiem, który charakteryzuje się szerokim zastosowaniem. Wskazaniami do jego przeprowadzenia są m.in. takie przypadłości jak:

Zabieg świetne radzi sobie także z wiotką i przesuszoną skórą, przywracając jej elastyczność i odpowiedni poziom nawilżenia.

Zanim jednak przystąpisz do zabiegu, poznaj przeciwwskazania – wśród nich m.in.:

Jeżeli z powodu przeciwwskazań nie możesz skorzystać z mezoterapii, sprawdź skuteczność karboksyterapii. To nowoczesny zabieg, dzięki któremu także pozbędziesz się wielu niedoskonałości.

Serdecznie zapraszamy do AgaMona – nasz salon kosmetyczny w Warszawie (dzielnica Mokotów) wykona mezoterapię zgodnie z potrzebami Twojej skóry.