Problematyczna cera wymaga podjęcia zdecydowanych kroków, aby mogła zyskać blask oraz jędrność. W naszym gabinecie przeprowadzamy specjalistyczne zabiegi mające na celu poprawę kondycji skóry twarzy, wykorzystując przy tym laser Q-Switch. Urządzenie to znalazło zastosowanie w wielu dziedzinach medycyny estetycznej i kosmetologii. Z jego użyciem wykonuje się między innymi peeling węglowy, a także usuwa pozostałości makijażu permanentnego.

Peeling węglowy – działanie, efekty, wskazania

peeling węglowy Warszawa

Osoby, które zmagają się z niedoskonałościami cery, często szukają zabiegów, które szybko i skutecznie poprawią kondycję skóry. Laser Q-Switch to urządzenie, które wytwarza wiązki świetlne korzystnie oddziałujące na cerę, delikatnie złuszczając martwą warstwę naskórka i usuwając niedoskonałości znajdujące się głębiej. Głównymi wskazaniami, dla których warto wykonać laserowy peeling węglowy, są:

Peeling węglowy wyróżnia się dużą skutecznością w likwidowaniu niedoskonałości skóry i poprawie jej wyglądu, a dla utrzymania stałych efektów zalecamy wykonanie serii zabiegów. Laser Q-Switch to urządzenie, które jest bezpieczne i nieinwazyjne, dlatego po zabiegu nie jest wymagana rekonwalescencja. U osób, które zdecydowały się na peeling węglowy, można zauważyć efekty w postaci:

Peeling węglowy, mimo że jest zabiegiem w pełni bezpiecznym, to może również wywoływać niepożądane skutki uboczne. Dlatego z każdym pacjentem przeprowadzamy dokładne konsultacje, aby wykluczyć przeciwwskazania do użycia lasera.

Laserowe usuwanie tatuażu za pomocą Q Switch

Zabiegi pielęgnacyjne oraz poprawa kondycji cery to nie jedyne zabiegi, do których może być wykorzystany laser Q-Switch. Urządzenie to wyposażone jest w specjalne nakładki, dzięki którym przeprowadzamy usuwanie makijażu permanentnego lub tatuaży ze wszystkich partii ciała.

Wykorzystywany w naszym gabinecie laser Q-Switch wytwarza krótkie impulsy, które rozbijają cząsteczki barwnika znajdujące się pod skórą, dzięki czemu laserowe usuwanie tatuażu przebiega szybko i wykazuje się dużą skutecznością. Częstotliwość zabiegów oraz moc urządzenia dobieramy indywidualnie do każdego klienta, a dostępność różnych końcówek umożliwia usuwanie makijażu permanentnego, tatuaży czy znamion oraz przeprowadzanie zabiegów pielęgnacyjnych skóry. Wszystko to sprawia, że laser Q-Switch jest urządzeniem wielofunkcyjnym, którego zakres działania dobieramy do potrzeb każdego klienta.

Nasz gabinet znajduje się na terenie miasta Warszawa, a dokładnie w dzielnicy Mokotów – właśnie tu zapraszamy nasze klientki na peeling węglowy oraz inne zabiegi z wykorzystaniem nowoczesnego lasera.

Zapraszamy do skorzystania z usług.