Karboksyterapia – jeden zabieg, wiele możliwości

karboksyterapia Warszawa

Zmagasz się z uporczywym cellulitem? Chcesz zredukować zmarszczki i odzyskać młody wygląd? Mezoterapia nie jest jedynym zabiegiem, z którego możesz skorzystać. Poznaj potencjał, jaki skrywa w sobie karboksyterapia.

Karboksyterapia – działanie

Karboksyterapia jest nowoczesną i zaawansowaną metodą, dzięki której można pozbyć się niedoskonałości skóry. Jego istotą jest wstrzykiwanie dokładnie określonych porcji CO2 (dwutlenku węgla) – sposób iniekcji uzależniony jest od wskazań. Zaaplikowany gaz zaczyna oddziaływać na otaczające tkanki, przynosząc doskonałe efekty terapeutyczne.

Efekty karboksyterapii

W trakcie zabiegu dochodzi do wyraźnej poprawy ukrwienia i odżywienia komórek, odbudowy kolagenu. Skutkuje to m.in.:

Aby uzyskać zadowalające rezultaty, zaleca się wykonać serie od 5 d0 12 zabiegów – w zależności od złożoności i stopnia zaawansowania problemu. Efekty utrzymują się przez długi czas – nawet kilka miesięcy. Po tym okresie zaleca się wykonanie zabiegów podtrzymujących, co dłużej cieszyć się bardzo dobrymi wynikami karboksyterapii.

Karboksyterapia – wskazania i przeciwwskazania

Karboksyterapia jest bezpiecznym zabiegiem o wszechstronnym działaniu. Wśród najważniejszych wskazań do jego przeprowadzenia warto wymienić m.in.:

Niestety nie każdy może skorzystać z potencjału drzemiącego w karboksyterapii. Najważniejsze przeciwwskazania to m.in.:

W salonie AgaMona możesz skorzystać z zabiegu karboksyterapii – zapraszamy do gabinetu w Warszawie (dzielnica Mokotów).