DEPILACJA PASTĄ CUKROWĄ

Chcesz pozbyć się zbędnego owłosienia z ciała szybko i skutecznie? Zamiast cierpieć nad usuwaniem włosków za pomocą depilatora, postaw na słodką depilację. Redukcja zbędnego owłosienia pastą cukrową to rozwiązanie dedykowane właśnie Tobie. Depilacja pastą cukrową to metoda od wieków wykorzystywana na terenie Bliskiego Wschodu. Nieco zmodyfikowana i bardziej unowocześniona, stała się popularna we współczesnych gabinetach kosmetycznych. Zapewnia precyzyjne usuwanie włosków - szybko, skutecznie i mniej boleśnie. Pasta Cukrowa wykonana jest wyłącznie z surowców naturalnych, nie zawiera żadnych substancji chemicznych oraz alergenów, przez co nie wywołuje podrażnień i reakcji alergicznych oraz nie zawiera alergenów, a także nie była też testowana na zwierzętach.


DEPILACJA PASTĄ CUKROWĄ NIE POWODUJE:

 • wrastania włosów, 
 • zapalenia mieszków włosowych, 
 • podrażnienia skóry lub jej uczulenia, 
 • bólu spowodowanego wrastaniem włosów i zapaleniem mieszków włosowych.


ZALETY PASTY CUKROWEJ:

 • nie przykleja się do skóry,
 • nie zachodzi niebezpieczeństwo poparzenia, co stanowi zagrożenie w przypadku wosku, 
 • skóra nie jest narażona na stres wywołany nałożeniem gorącej substancji,
 • wmasowujemy w mieszki włosowe, dzięki temu dużo rzadziej zdarza się ułamanie włosa w mieszku,
 • może być stosowana do usunięcia krótszych włosów, niż w przypadku wosku,
 • jest wysoce higieniczna, ponieważ podczas zabiegu nie używamy żadnych narzędzi,
 • odrastanie włosów po depilacji pastą jest kilkakrotnie wolniejsze, niż w przypadku wszystkich innych znanych metod.

DEPILACJA LYCON

Depilacja woskiem w nowoczesnej formie to rozwiązanie dedykowane właśnie dla Ciebie. Z innowacyjnej metody korzystają znane na całym świecie gwiazdy, bądź jak Jennifer Lopez, Victoria Beckham, Kate Moss czy Paris Hilton. Depilacja woskiem LYCON - ekskluzywnym woskiem pochodzącym z Australii - to metoda znacznie skuteczniejsza niż klasyczna depilacja, zapewniająca przy tym niezwykłą precyzję. Wosk usuwa nawet najmniejsze owłosienie, dzięki czemu zachowasz gładkie ciało na długo.

Dlaczego, kiedy wypróbujesz depilacji Lycon nie wrócisz do innej? Poniewać Lycon wykonana jest wyłącznie z surowców naturalnych, nie zawiera żadnych substancji chemicznych, przez co nie wywołuje podrażnień i reakcji alergicznych. 


ZALETY:

 • Skuteczność i precyzja, usuwa włoski już te o długości 1mm,*
 • Dla większości klientów bezbolesna,
 • Szczególnie cenione przy depilacji typu Brazilian,
 • Przyjemne doznania: jedwabista konsystencja, bogactwo kolorów i wrażeń zapachowych,
 • Udowodnione działanie pielęgnacyjne,
 • Różne typy wosków – indywidualny dobór stosownie do potrzeb klienta.

    * Dla partii ciała, które depiluje się z użyciem pasków (większe partie typu łydki lub plecy)
      wymagana długość włosków to min. 2mm.
 
Skład i działanie pielęgnacyjne:
Znane na całym świecie woski LYCON powstają wyłącznie z najlepszych składników: naturalnych żywic, wosku pszczelego i olejków aromaterapeutycznych. Dzięki unikalnej technice ich produkcji oraz najwyższej klasy składnikom umożliwiają niezwykle dokładną depilację, usuwając uporczywe włoski nawet o długości 1mm, a jednocześnie są dla skóry wyjątkowo delikatne, odżywcze i kojące. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni mogą cieszyć się po zabiegu jedwabiście gładką i miękką skórą. 

Redukcja bólu:
Tajemnica redukcji bólu podczas depilacji LYCON tkwi w kilku czynnikach: nowoczesnych metodach produkcji wosków z wykorzystaniem technologii dwutlenku tytanu i mikromiki, niesamowitej elastyczności wosków, niskiej nieparzącej temperaturze topnienia oraz wykorzystaniu specjalnych olejków, które worzą barierę i warstwę ochronną pomiędzy woskiem a skórą, dzięki czemu wosk odkleja się bardzo delikatnie i nie ciągnie skóry, a ból podczas usuwania włosków jest prawie niewyczuwalny. Nie bez znaczenia jest również działanie aromaterapeutyczne zawartych w woskach olejków, które pomagają w odprężeniu i złagodzeniu doznań.

UWAGA: klientki, które nigdy wcześniej nie wyrywały włosków woskiem, a szczególnie te, które dodatkowo goliły włosy maszynką, podczas pierwszych zabiegów mogą odczuwać ból. Jego natężenie zależne będzie od indywidualnego progu bólu.


Wyjątkowy rytuał:
Doskonała jakość wosków, unikalne metody aplikacji, szeroka gama uzupełniających produktów oraz pobudzająca zmysły aromaterapia sprawiają, że zabiegi depilacji LYCON stają się niepowtarzalnym rytuałem pielęgnacyjnymi i relaksacyjnym. Woski LYCON nie tylko zapewniają niepowtarzalne doznania dotykowe i wizualne poprzez swoją elastyczność i bogactwo kolorów, ale jednocześnie relaksują dzięki zawartości olejków zapachowych, które po podgrzaniu wypełniają atmosferę w pomieszczeniu. Cały zabieg dzięki odpowiedniej oprawie jest niepowtarzalny i ekskluzywny.

Po depilacji jako kurację domową polecamy rewelacyjny preparat - INGROWN

DEPILACJA EPILFREE

EpilFree to profesjonalny system trwałej redukcji owłosienia oparty na kompleksie aktywnych składników. Jest jedynym tego typu produktem z opatentowaną formułą naturalnego i bezinwazyjnego usuwania niechcianego owłosienia stworzonym przez Dr. Joel Konis – wiodącego naukowca z dziedziny kosmetologii.

DLACZEGO EPILFREE?

 • Bazuje na bezpiecznych, naturalnych i syntetycznych składnikach, które skutecznie przerzedzają i spowalniają wzrost włosów,
 • Opatentowana formuła stworzona na podstawie badań naukowych w dziedzinie podziału komórkowego,
 • System dedykowany rynkowi profesjonalnemu i wymaga demonstracji oraz szkolenia,
 • EpilFree redukuje do 80% wzrost włosa i hamuje cykl wzrostu włosa po serii zabiegów.

     
Jak działa EpilFree? 
Po zabiegu depilacji (np. wosk, pasta cukrowa), kiedy mieszki włosowe pozbawione są włosów wraz z cebulkami, aplikujemy produkty: aktywator, który dla lepszej penetracji rozszerza mieszki włosowe czterokrotnie, a następnie toner, którego składniki aktywne zmniejszają proliferację komórek poprzez zmniejszenie podziału komórki włosa. EpilFree powoduje spowolnienie wzrostu włosa, jego osłabienie i redukcję niechcianego owłosienia, aż do 80%. Usuwa każdy rodzaj owłosienia niezależnie od koloru, grubości włosa oraz karnacji skóry. Zabieg aplikacji EpilFree jest całkowicie bezbolesny. 

Częstotliwość:
System może być stosowany o każdej porze roku, gdyż nie ma żadnych przeciwwskazań do opalania przed i po zabiegu. Jest skuteczny na każdej partii ciała niezależnie od płci. Nie powoduje efektów ubocznych (pieczenie, swędzenie, pęcherze), może być stosowany w każdym wieku. Zaleca się wykonanie od 2 do 10 zabiegów, efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. System EpilFree powinien być stosowany, aż do uzyskania pożądanego efektu.