Depilacja EpilFree – naturalne usuwanie owłosienia bez bólu

depilacja epilfree

Zależy Ci na uzyskaniu trwałego efektu gładkiej skóry – komfortowo i naturalnie? Depilacja EpilFree to innowacyjny zabieg, z którego możesz skorzystać w salonie AgaMona.

Depilacja EpilFree – na czym polega?

EpilFree to nowoczesna depilacja, która bazuje na kompleksie aktywnych składników tworzących system trwałej redukcji zbędnego owłosienia. Odpowiednio dobrane substancje oddziałują na mieszki włosowe, przyczyniając się do spowolnienia wzrostu owłosienia oraz przerzedzenia włosków.

Depilacja EpilFree stanowi niejako kontynuację depilacji cukrowej / depilacji woskiem. Kosmetyczka aplikuje na gładką skórę specjalne substancje:

EpilFree – skuteczność depilacji

Depilacja EpilFree jest metodą bardzo skuteczną. Aby jednak doszło do wyraźnego spowolnienia odrostu włosów – nawet o 80%, koniecznością jest wykonanie 2-10 zabiegów w regularnych odstępach czasu.

Wskazania i przeciwwskazania do depilacji

Depilacja EpilFree jest bezpieczną metodą usuwania zbędnego owłosienia. Zabieg dedykowany jest każdemu, kto chce cieszyć się gładkim ciałem przez długi czas. Trzeba jednak wziąć pod uwagę przeciwwskazania, takie jak:

Depilacja EpilFree – dlaczego warto?

Zabieg EpilFree to metoda usuwania niechcianych włosków, która wiąże się z wieloma zaletami.

Jeżeli interesuje Cię zabieg depilacji EpilFree, w AgaMona przeprowadzimy go profesjonalnie. Zapraszamy do naszego salonu w Warszawie (dzielnica Mokotów).